#SUPERMIEJSCE dla #SUPERBOHATERÓW

Rok 2020 zapowiada się dla nas jako najbardziej wyjątkowy rok od lat! Nową dekadę rozpoczynamy startem naszego wyjątkowego projektu. W ciągu najbliższych trzech lat zamierzamy zmienić kultowy Ośrodek Knieja w Rajgrodzie w jedno z najbardziej nowoczesnych w Polsce miejsc łączących diagnozę i terapię całościowych zaburzeń rozwoju z rekreacją, sportem i wypoczynkiem na najwyższym poziomie!

#KNIEJA2020 będzie miejscem dla wszystkich, dlatego zależy nam na tym, żebyście również i Wy odczuli, że nowy rok przynosi coś dobrego. Z tej okazji przygotowaliśmy dla Was konkurs.

Do wygrania są 4 (cztery) miejsca na turnusach terapeutycznych w naszym Ośrodku: dwa miejsca na turnusy zimowe (ferie) oraz dwa miejsca na pobyty wakacyjne. Dodatkowo przyznamy 6 (sześć) zniżek w wysokości 50% na wybrane turnusy. Razem nagrodzimy 10 osób!

Co zrobić, żeby je wygrać? Wystarczy w komentarzu do tego wpisu (na naszej www) napisać:

Dlaczego #KNIEJA2020 będzie miejscem dla #SUPERBOHATERÓW?

Pamiętajcie, że #SUPERBOHATEROWIE są wśród nas. Są nimi przede wszystkim Wasze dzieci każdego dnia pokonujące problemy codzienności i odnoszące przy tym wielkie sukcesy.

Ale bohaterowie są też inni… #SUPERRODZICE, #SUPERDZIADKOWIE, #SUPERNAUCZYCIELE, a także #SUPEKOLEDZY i #SUPERPRZYJACIELE! Każdy z tych osób sprawia, że codzienność staje się piękniejsza, a walka dzieciaków o ich przyszłość ma jeszcze większą moc!

Dla takich właśnie #SUPRBOHATERÓW, którzy zamiast peleryn noszą uśmiech, stworzyliśmy  nasz projekt #KNIEJA2020!

Będzie nam miło, jeśli w komentarzu na naszym Facebooku dacie znać, że już wykonaliście zadanie konkursowe!

Regulamin konkursu w formacie .pdf


1
Dodaj komentarz

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Dorota Osadców Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
Dorota Osadców
Użytkownik
Dorota Osadców

Cześć wszystkim superbohaterom?. Nasz Krzyś (zwany dalej Superkrzysiem) jest wielbicielem super bohaterów właściwie od zawsze. Nie są to jednak typowo bohaterowie jak np. Superman czy Spiderman. On zawsze wybiera swoich specjalnych. Zaczęło się od Buzza Astrala. Potem było Super Mario a następnie MegaMan. Oczywiście zaliczyliśmy szycie wszystkich strojów uwielbianych przez Krzysia postaci. Obecnie nadszedł czas SuperKrzysia. Strój już nasz mały bohater zaprojektował. W domu jest mnóstwo rysunków obrazujących poszczególne elementy kostiumu. Myślę, że jesteśmy gotowi na Wasze Supermiejsce dla Superbohaterów. Po prostu nie może nas tam zabraknąć. Pozdrawiamy serdecznie Dorota i SuperKrzyś