Lista projektów wybranych do dofinansowania

29 listopada 2019 roku Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości opublikowała wyniki kolejnego etapu naboru wniosków o dofinansowanie w ramach Poddziałania 1.3.2 Programu Operacyjnego Polska Wschodnia. Na 23 złożone wnioski, pięć uzyskało dofinansowanie. Wśród nich znalazł się projekt “Ośrodek KNIEJA jako innowacyjna przestrzeń włączenia społecznego i integracji międzypokoleniowej”. Inwestycja o wartości ponad 12,7 miliona złotych netto ma rozpocząć się już w kwietniu 2020 roku.

Mimo, że okres realizacji projektu obejmuje 3 lata, to warto podkreślić, że pierwsze rezultaty inwestycji będą widoczne już wkrótce ponieważ część prac oraz zakupów zaplanowano w taki sposób, aby z ich efektów można było skorzystać w najbliższym sezonie turystycznym.

Dzięki realizacji projektu, Ośrodek KNIEJA stanie się innowacyjnym na skalę europejską integracyjnym centrum sportowo-rekreacyjnym, które będzie łączyć w sobie funkcję wypoczynkową z funkcjami diagnostycznymi, terapeutycznymi i rehabilitacyjnymi.  Budynki hotelowe przejdą gruntowny remont ukierunkowany nie tylko na podniesienie standardu oferowanych miejsc noclegowych, ale przede wszystkim na ich dostosowanie do potrzeb osób niepełnosprawnych i starszych.

Szczegółowy opis projektu – prezentacja

Lista projektów wybranych do dofinansowania

1
Dodaj komentarz

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Testowy Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
Testowy
Gość
Testowy

Gratulacje. Konkurencja była spora.